O nas

10 000 winyli pod jednym dachem, sorki 12 000 plyt winylowych, i pomimo znakomitej sprzedaży płyt przybywa w zastarszającym tempie, tak że klienci mogą się czuć komfortowo, płyt nie powinno zabraknąć. Płyty winylowe, CD, MC, LaserDisc, płyty Schelack, wideo kasety VHS, Vintage Hi-Fi etc. Cały asortyment dostępny na stronach internetowych www.popmaster.pl. Towar dostępny na półkach wysyłamy w solidnym opakowaniu w ciągu 24 godzin do wszystkich zakątków świata. Możesz także osobiście odwiedzić sklep i zapoznać się z asortymentem w sklepie mieszczącym się w Słupsku przy ulicy Wileńskiej 39 C.H. Manhatan pierwsze. piętro Box 99 i 100. Możliwość odsłuchania płyt winylowych, CD czy kaset magnetofonowych lub VHS. Miła atmosfera, bezstresowe zakupy oraz olbrzymi wybór muzyki na winylach, CD, MC i VHS jest naszym największym atutem.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. 30 stycznia 2012 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email popmaster.pl@outlook.com lub telefonicznie pod numerem 508 166 388

Serdecznie zapraszamy!
Załoga sklepu
PopMaster

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl