Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Artykuły
Wesołych Świąt Wielkanocnych
Winylowanie na Ekranie 8. Sunshine reggae. 0

Winylowanie na Ekranie 8. Sunshine reggae.

www.popmaster.pl Winylowanie na Ekranie 8. Sunshine reggae.

Stare winyle dostępne w sklepie już od przyszłego Tygodnia. Płyty winylowe dla każdego melomana muzyki od klasyki do klasyki. Od klasycznego rocka po przez rock progresywny, funkie, soul, pop czy muzyki poważnej dostępne od ręki w sklepie PopMaster Records Shop w Słupsku.

Cykliczne spotkanie z płytami winylowymi które zostały wydane na przestrzeni lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych- 90-tych ubiegłego wieku. W najnowszym filmie płyty winylowe w sprzedaży już od przyszłego tygodnia na stronie https://popmaster.pl oraz w sklepie w Słupsku przy ulicy Kołłątaja 14.

Winyle zakupione w internecie wysyłamy do wszystkich zakątków świata.

Zapraszamy do sklepu https://popmaster.pl/

Muzyka Pan Gucio https://www.youtube.com/channel/UCvaf...

 
Winylowanie na ekranie 6. 0

Winylowanie na ekranie 6.

@Popmaster pl Winylowanie na ekranie 6.

www.popmaster.pl

Stare winyle dostępne w sklepie już od przyszłego Tygodnia. Płyty winylowe dla każdego melomana muzyki od klasyki do klasyki. Od klasycznego rocka po przez rock progresywny, funkie, soul, pop czy muzyki poważnej dostępne od ręki w sklepie PopMaster Records Shop w Słupsku. Cykliczne spotkanie z płytami winylowymi które zostały wydane na przestrzeni lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych- 90-tych ubiegłego wieku. W najnowszym filmie płyty winylowe w sprzedaży już od przyszłego tygodnia na stronie https://popmaster.pl oraz w sklepie w Słupsku przy ulicy Kołłątaja 14.

Winyle zakupione w internecie wysyłamy do wszystkich zakątków świata.

Zapraszamy do sklepu https://popmaster.pl/

Muzyka Pan Gucio https://www.youtube.com/channel/UCvaf...

Winylowanie na ekranie 2. Banghra #Bally_Sagoo #New_Pardesi #Saqi #Paaras #Alaap #Apna_Sangeet#Ajuba 0

Winylowanie na ekranie 2. Banghra
#Bally_Sagoo #New_Pardesi #Saqi #Paaras #Alaap #Apna_Sangeet#Ajuba

 

@Popmaster pl 

https://popmaster.pl/

Powrót do czarnego winylu. Bhangra Cykliczne spotkanie z płytami winylowymi, czyli płytami wydanymi na przestrzeni lat 50.-90. W najnowszym filmie rock, pop, soul, funk, jazz itp. Przy 33 rpm. Płyty winylowe dostępne na https://popmaster.pl/ oraz w sklepie w Słupsku przy ul. Kołłątaja 14.

Winyle zakupione online wysyłamy do wszystkich zakątków świata.

Zapraszamy do zakupów https://popmaster.pl/

#Bhangra #Vinyl #Winyle

Winylowanie na ekranie 5. Pora na Rock'n'Rolla 0

Winylowanie na ekranie 5. Pora na Rock'n'Rolla

@Popmaster pl

www.popmaster.pl

Stare winyle dostępne w sklepie już od przyszłego Tygodnia. Płyty winylowe dla każdego melomana muzyki od klasyki do klasyki. Od klasycznego rocka po przez rock progresywny, funkie, soul, pop czy muzyki poważnej dostępne od ręki w sklepie PopMaster Records Shop w Słupsku. Cykliczne spotkanie z płytami winylowymi które zostały wydane na przestrzeni lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych- 90-tych ubiegłego wieku. W najnowszym filmie przedstawiciele z pod znaku pop, country i rock'n'rolla. Płyty,winylowe w sprzedaży już od przyszłego tygodnia na stronie https://popmaster.pl/ oraz w sklepie w Słupsku przy ulicy Kołłątaja 14. Winyle zakupione w internecie wysyłamy do wszystkich zakątków świata.

Zapraszamy do sklepu https://popmaster.pl/

Muzyka Pan Gucio

Winylowanie na ekranie 4. Król jest tylko jeden, Elvis. Król Rock'n'Rolla. 0

Winylowanie na ekranie 4. Król jest tylko jeden.

Elvis. Król Rock'n'Rolla. 

Winylowanie na ekranie 4. Król jest tylko jeden, Elvis. Król Rock'n'Rolla.

@Popmaster pl www.popmaster.pl

Stare winyle dostępne w sklepie już od przyszłego Tygodnia. Płyty winylowe dla każdego melomana muzyki od klasyki do klasyki. Od klasycznego rocka po przez rock progresywny, funkie, soul, pop czy muzyki poważnej dostępne od ręki w sklepie PopMaster Records Shop w Słupsku. Cykliczne spotkanie z płytami winylowymi które zostały wydane na przestrzeni lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych- 90-tych ubiegłego wieku. W najnowszym filmie Elvis Presley. Płyty,winylowe w sprzedaży już od przyszłego tygodnia na stronie https://popmaster.pl/ oraz w sklepie w Słupsku przy ulicy Kołłątaja 14. Winyle zakupione w internecie wysyłamy do wszystkich zakątków świata.

Zapraszamy do sklepu https://popmaster.pl/

Muzyka Pan Gucio

czytaj całość »
Winylowanie na ekranie 3. The Beatles VS The Rolling Stones 0

Płyty winylowe, The Beatles, The Roling Stones.

https://popmaster.pl/ Stare winyle dostępne w sklepie już od przyszłego Tygodnia. Płyty winylowe dla każdego melomana muzyki od klasyki do klasyki. Od klasycznego rocka po przez rock progresywny, funkie, soul, pop czy muzyki poważnej dostępne od ręki w sklepie PopMaster Records Shop w Słupsku. Cykliczne spotkanie z płytami winylowymi które zostały wydane na przestrzeni lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych- 90-tych ubiegłego wieku. W najnowszym filmie Beatles i Rolling Stones.. Płyty,winylowe w sprzedaży już od przyszłego tygodnia na stronie https://popmaster.pl/ oraz w sklepie w Słupsku przy ulicy Kołłątaja 14. Winyle zakupione w internecie wysyłamy do wszystkich zakątków świata. Zapraszamy do sklepu https://popmaster.pl/ Muzyka Pan Gucio

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl